Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Tags

A A A

piątek, 02 sierpnia 2019

Rada Główna Instytutów Badawczych podpisała umowę dotyczącą współpracy  z Targami Kielce podczas nadchodzącego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który będzie mieć miejsce w Kielcach w dniach 3-6 września br. MSPO to forum spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania już istniejących z przedstawicielami i specjalistami z kraju i zagranicy, jak również z osobami odpowiedzialnymi za zakupy na rzecz Sił  Zbrojnych i służb mundurowych.

Tegorocznej edycji Targów towarzyszy wystawa narodowa USA oraz 20 jubileusz Wystawy Sił Zbrojnych, którą będzie można zwiedzić podczas Dnia Otwartego – 7 września. W stoisku RGIB zostanie zaprezentowana działalność instytutów badawczych w obszarze obronności i bezpieczeństwa. Przedstawione będą rozwiązania innowacyjne, które zostały już wdrożone oraz takie, które oferowane są przedsiębiorstwom produkującym na rzecz służb mundurowych. Instytuty badawcze zaistnieją również w prezentacjach i na wystawie w Dniu Otwartym.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Rady Głównej Instytutów Badawczych w Hali B i skorzystania z naszej bogatej oferty badawczej i wdrożeniowej.
 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.