Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Tags

A A A

wtorek, 17 grudnia 2019

10 grudnia br. w Warszawskim Domu Technika NOT, miała miejsce uroczysta Gala „Laur Innowacyjności 2019”, podczas której wręczone zostały Laury i wyróżnienia nagrodzonym w IX edycji Konkursu im. Stanisława Staszica za najlepsze produkty innowacyjne.

Kapituła przyznała wyróżnienia w 11 kategoriach: Budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo; Ekologia i efektywność energetyczna; Energetyka i elektrotechnika; Górnictwo i hutnictwo; Informatyka i oprogramowanie; Mechanika, maszyny i urządzenia; Technika medyczna, przemysł farmaceutyczny i chemia; Przemysł spożywczy, gastronomia, rolnictwo, ogrodnictwo i obróbka drewna; Technika wojskowa; Logistyka, transport i komunikacja; Usługi i inne rozwiązania innowacje o charakterze społeczno  – gospodarczym.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Złotym Laurem Innowacyjności instytutom badawczym:
 
Centralny Instytut Ochrony Pracy  – Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB):

  • w kategorii: Ekologia i efektywność energetyczna - za Prototyp bariery akustycznej do tłumienia wąskopasmowych składowych częstotliwościowych z wykorzystaniem układu rozpraszaczy (Sonic Crystals)

  • w kategorii: Technika medyczna, przemysł farmaceutyczny, chemia - za Półmaskę filtrującą do ochrony układu oddechowego pracowników zawodowo narażonych na przeciwnowotworowe leki cytostatyczne


Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ- Instytut Obróbki Plastycznej:

  • w kategorii: Mechanika, maszyny i urządzenia - za Wyoblarkę specjalną MWS-200 do kształtowania wyrobów osiowo niesymetrycznych.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.