Select language: en pl

  Nowości

  Pierwsze posiedzenie Rady Głównej Instytutów Badawczych X kadencji

  27 czerwca br. w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów spotkała się po raz pierwszy w nowej kadencji Rada Główna Instytutów Badawczych. Celem posiedzenia było przede wszystkim ukonstytuowanie się Rady w nowym składzie oraz powołanie Prezydium RGIB.

  Więcej…

  Nowa Komisja Rewizyjna RGIB

  W dniu 5 czerwca br. odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Głównej Instytutów Badawczych – pierwsze w X kadencji Rady. Celem spotkania było ukonstytuowanie się Komisji Rewizyjnej oraz powołanie przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego tej Komisji. Przewodniczenia Komisji Rewizyjnej podjęła się, wybrana jednogłośnie, dr Renata Barcikowska z Instytutu Kolejnictwa, a wiceprzewodniczącą została mgr Barbara Nocoń-Jacher z Instytutu Nafty i Gazu – PIB.
   

  XXVIII FORUM SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE INSTYTUTÓW BADAWCZYCH

  W dniach 27–28 maja br. w warszawskim hotelu „Novotel” odbyło  się XXVIII Forum Sprawozdawczo-Wyborcze Instytutów Badawczych.  W obradach uczestniczyło 112 elektorów wybranych przez rady naukowe instytutów badawczych oraz goście.

  Więcej…

  XXVI Kongres Techników Polskich oraz IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich

  Zachęcamy do udziału w XXVI Kongresie Techników Polskich, który  - wraz z IV Światowym Zjazdem Inżynierów Polskich - odbędzie się w Krakowie w dniach 13-15 czerwca 2019 r. Tegoroczny Kongres odbędzie się pod  Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Andrzeja  Dudy  w  Stulecie  Odzyskania  Niepodległości,  w  ramach   Programu Wieloletniego „Niepodległa”. Miło nam poinformować, że jednym z organizatorów spotkania w Krakowie jest Rada Główna Instytutów Badawczych.

  Więcej…

  Biuletyn Informacyjny RGIB, Kwiecień 2019

  Więcej…