Select language: en pl

  Międzynarodowe Targi iENA 2015


  Agencja Promocyjna INVENTOR sp. z o.o. jako Oficjalny Przedstawiciel na Polskę zaprasza do wzięcia udziału w 67. Międzynarodowych Targach "Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty" iENA 2015 w Norymberdze.

  Dzięki naszym zeszłorocznym staraniom oraz ścisłej współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Polska kraj Partner targów iENA 2015”.
  Jest to pierwszy przypadek w długiej historii tej prestiżowej imprezy przyznania przez organizatorów statusu kraju partnerskiego. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie jest głównym organizatorem tego projektu, a nasza spółka jest oficjalnym współorganizatorem. Targi stwarzają wyjątkowe możliwości zaprezentowania innowacyjnego dorobku Państwa instytucji.
  W otwarciu targów swój udział zapowiedziały Minister Grażyna Henclewska i Prezes Urzędu Patentowego dr Alicja Adamczak.
  W stoisku polskim o łącznej powierzchni 100 m2 oprócz innowacyjnych rozwiązań, pochodzących z instytutów badawczych, wyższych uczelni oraz od przedsiębiorców i indywidualnych wynalazców, zaprezentowane zostaną rozwiązania laureatów różnych konkursów. W ekspozycji Urzędu Patentowego wyeksponowane zostaną wzory przemysłowe laureatów prestiżowego konkursu Polskie Red Doty.
  Drugą część ekspozycji urzędu stanowić będą prace laureatów konkursu „Student Wynalazca”. W naszej części stoiska zaprezentujemy między innymi projekty nagrodzone w konkursie „Innowacja jest Kobietą”, który od trzech lat współorganizujemy wraz z Fundacją Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki. Jesteśmy także sponsorem nagród w tym konkursie.
  Nasza ekspozycja uzyskała Patronat Honorowy Ministra Gospodarki, a także Patronaty Rady Głównej Instytutów Badawczych i Fundacji Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
   

  Załączniki do pobrania:

  - Oferta IENA 2015

  - Karta zgłoszeniowa IENA Norynberga 2015

  spwir 1