Select language: en pl

  Aukcja charytatywna "Sięgnąć chmur"

  „Sięgnąć chmur” – pod takim hasłem w dniach 1-14 kwietnia br. odbędzie się zbiórka charytatywna Stowarzyszenia „Sercem Malowane” organizowana wspólnie z Instytutem Lotnictwa. W ramach wydarzenia uruchomiona zostanie internetowa aukcja charytatywna oryginałów ilustracji przekazanych do kalendarza jubileuszowego Instytutu Lotnictwa oraz innych dzieł sztuki. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony  na ufundowanie wakacji lotniczych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, które wyróżniły się zaangażowaniem w swoją naukę.

  Na aukcji wystawionych będzie kilkadziesiąt rysunków, obrazów, grafik, które powstały specjalnie na tę okoliczność. Ich twórcy to uznani artyści z Polski, USA, Węgier, Iranu, Litwy, Francji, Australii, Belgii, Portugalii, Belgii, Hiszpanii, Szwajcarii, Irlandii, Argentyny.

  Aukcja odbywa się na stronie: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=1789, a wszystkie prace z linkami do aukcji znajdują się także na stronach: www.ilot.edu.pl/aukcja  oraz www.ilot90.pl/aukcja.

  Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 90-lecia Instytutu Lotnictwa objętych Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

  „Sięgnąć chmur”