Select language: en pl

    Komisje problemowe

    KOMISJA DS. REFORMY INSTYTUTÓW BADAWCZYCH

     

    l.p.   Nazwisko i imię Nazwa instytutu

     

     

    1

     

     

    KRUEGER Andrzej - Przewodniczący

     

     

    Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej
    BLACHOWNIA

     

     

    2

     

     

    CIECHAŃSKA Danuta

     

     

    Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych

     

     

    3

     

     

    WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

     

     

    Instytut Obróbki Plastycznej

     

     

    4

     

     

    BAJDOR Krzysztof

     

     

    Instytut Przemysłu Organicznego

     

     

    5

     

     

    SOBCZAK Jerzy

     

     

    Instytut Odlewnictwa

     

     

    6

     

     

    KOCHANEK Krzysztof

     

     

    Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

     

     

    7

     

     

    BABUL Tomasz

     

     

    Instytut Mechaniki Precyzyjnej

     

     

    8

     

     

    HOŁOWNICKI Ryszard

     

     

    Instytut Ogrodnictwa

     

     

    9

     

     

    DASZKIEWICZ Marek

     

     

    Instytut Optyki Stosowanej
    im. prof. M. Pluty

     

     

    KOMISJA POLITYKI INNOWACYJNEJ RADY GŁÓWNEJ INSTYTUTÓW BADAWCZYCH W IX KADENCJI

     

    l.p.   Nazwisko i imię Nazwa instytutu

     

     

    1

     

     

    MOŻEŃSKI Cezary – Przewodniczący

     

     

    Instytut Nowych Syntez Chemicznych

     

     

    2

     

     

    BABUL Tomasz

     

     

    Instytut Mechaniki Precyzyjnej

     

     

    3

     

     

    BAJDOR Krzysztof

     

     

    Instytut Przemysłu Organicznego

     

     

    4

     

     

    CHMIELEWSKI Andrzej

     

     

    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

     

     

    5

     

     

    DASZKIEWICZ Marek

     

     

    Instytut Optyki Stosowanej

    im. prof. M. Pluty

     

     

    6

     

     

    GWOREK Barbara

     

     

    Instytut Ochrony Środowiska - PIB

     

     

    7

     

     

    JEZIÓRSKA Regina

     

     

    Instytut Chemii Przemysłowej
    im. prof. I. Mościckiego

     

     

    8

     

     

    KRUEGER Andrzej

     

     

    Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej
    BLACHOWNIA

     

     

    9

     

     

    PODOLSKA Grażyna

     

     

    Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - PIB

     

     

    10

     

     

     

     

     

     

     

     

    11

     

     

    SZYNKARCZYK Piotr

     

     

    Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

     

     

    12

     

     

    ŚMIESZEK Zbigniew

     

     

    Instytut Metali Nieżelaznych

     

     

    13

     

     

    TOMCZYK Grzegorz

     

     

    Państwowy Instytut Weterynaryjny - PIB

     

     

    14

     

     

    WILCZYŃSKI Wiesław

     

     

    Instytut Elektrotechniki

     

     

    15

     

     

    WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

     

     

    Instytut Obróbki Plastycznej

     

     

    16

     

     

    WŁADYKA-PRZYBYLAK Maria

     

     

    Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich

     

     

    KOMISJA POLITYKI NAUKOWEJ RADY GŁÓWNEJ INSTYTUTÓW BADAWCZYCH W IX KADENCJI

     

    l.p.   Nazwisko i imię Nazwa instytutu

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

    2

     

     

    CHECHLIŃSKA Magdalena

     

     

    Centrum Onkologii - Instytut

    im. M. Skłodowskiej-Curie

     

     

    3

     

     

    CHMIELEWSKI Andrzej

     

     

    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

     

     

    4

     

     

    DUBIŃSKI Józef

     

     

    Główny Instytut Górnictwa

     

     

    5

     

     

    GWOREK Barbara

     

     

    Instytut Ochrony Środowiska - PIB

     

     

    6

     

     

    HANICH Andrzej

     

     

    Państwowy Instytut Naukowy -  Instytut Śląski

     

     

    7

     

     

    HERBUT Eugeniusz

     

     

    Instytut Zootechniki - PIB

     

     

    8

     

     

    HOŁOWNICKI Ryszard

     

     

    Instytut Ogrodnictwa

     

     

    9

     

     

    KORADECKA Danuta

     

     

    Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB

     

     

    10

     

     

    NOCOŃ Barbara

     

     

    Instytut Nafty i Gazu - PIB

     

     

    11

     

     

    PILARCZYK Jan

     

     

    Instytut Spawalnictwa

     

     

    12

     

     

    SYCZEWSKA Małgorzata

     

     

    Instytut Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka

     

     

    13

     

     

    ŚMIESZEK Zbigniew

     

     

    Instytut Metali Nieżelaznych

     

     

    14

     

     

    WILCZYŃSKI Wiesław

     

     

    Instytut Elektrotechniki

     

     

    15

     

     

    WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

     

     

    Instytut Obróbki Plastycznej

     

     

    16

     

     

    WŁADYKA-PRZYBYLAK Maria

     

     

    Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich