Select language: en pl

  Zaproszenie do udziału w konkursie TECHNICUS

  Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, jako organizator i patron przedsięwzięcia, zaprasza do udziału w Konkursie „Technicus” na najlepszą książkę techniczną oraz na najlepszy poradnik techniczny.

  Konkurs jest adresowany do wszystkich wydawców działających na polskim rynku wydawniczym, a jego celem jest wspieranie i promowanie wydawców oraz autorów, których publikacje książkowe z zakresu techniki wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym i edytorskim.

  Każdy wydawca może zgłosić do 5 publikacji książkowych w każdej z dwóch kategorii:

   – najlepsza książka techniczna,
   – najlepszy poradnik techniczny.

  Zgłaszane książki muszą być wydane w języku polskim, a data ukazania się nie może być wcześniejsza niż 1 stycznia 2015 r.

  Nagrody „Technicus” przyznawane są  przez Kapitułę powołaną przez Zarząd Główny FSNT-NOT, w skład której wchodzą eksperci kierunków technicznych, praktycy – wydawcy oraz przedstawiciele organizatora. Laureaci zostaną ogłoszeni 19 maja br. podczas uroczystej gali podczas Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA na PGE Narodowym w Warszawie.

  Publikacje należy przesłać na adres: FSNT-NOT,  ul. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa, z dopiskiem:  „Technicus”. Termin ich nadsyłania upływa 25 kwietnia br.

  Szczegółowe informacje: Janusz Kowalski – sekretarz Kapituły, FSNT-NOT, specjalista ds PR; tel.: 602 798 813, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  Załącznik: regulamin konkursu „Technicus”