Select language: en pl

  Zaproszenie na II Forum Inteligentnego Rozwoju

  Zapraszamy do udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w dniach 23-24 października 2017 r. w Rzeszowie-Jasionce. Rada Główna Instytutów Badawczych objęła to wydarzenie patronatem honorowym.

  Forum ukierunkowane jest na promocję i wspieranie europejskiej współpracy poprzez budowanie synergii miedzy nauką i biznesem. Skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej polskiej gospodarce.

  W ramach II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji, których tematyka jest związana z hasłem przewodnim wydarzenia – Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju. Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i nauki. Podczas wydarzenia odbędą się także targi goPL2020 adresowane do twórców i odbiorców innowacyjnych technologii.

  Udział w Forum jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora – www.irforum.pl/rejestracja/.
  Informacji dotyczących udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju oraz targach goPL2020 udziela Łukasz Gamrot – kierownik projektu:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 534 647 693.

  Szczegóły na temat Forum dostępne są na stronie internetowej: www.irforum.pl.