Select language: en pl

  XI edycja Multidyscyplinarnej Konferencji Nauki o Leku – MKNOL2018

  Instytut Farmaceutyczny zaprasza na XI Multidyscyplinarną Konferencję Nauki o Leku- MKNOL2018. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2018r. w Warszawie.

  Konferencja kierowana jest do chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów, biochemików, oraz specjalistów w dziedzinie formy leku. W ramach obrad przewidziano cztery moduły tematyczne obejmujące zagadnienia z obszaru nowych technologii syntezy, nowych cząstek i materiałów, nowych technik i technologii w farmacji, a także nowych strategii terapeutycznych oraz zagadnień dotyczących zastosowania nowoczesnych metod obliczeniowych i analizy danych w dziedzinie farmacji.

  Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest hasło: Nauka dla przemysłu, przemysł dla nauki. Rozwinięciu tej tematyki będą służyć dwa panele dyskusyjne z udziałem uznanych ekspertów ze świata nauki i przemysłu.

  Serdecznie zapraszamy do udziału doktorantów, naukowców, przedstawicieli przemysłu realizujących projekty badawcze na różnych etapach zaawansowania oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem szeroko pojętej  branży farmaceutycznej w Polsce.

  Rejestracja trwa do 31 sierpnia br. Więcej informacji na stronie: www.mknol.eu,kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  UWAGA! Promocja dla doktorantów – do 25 czerwca br. opłata rejestracyjna obniżona o 20%.