Select language: en pl

    KOMISJA REWIZYJNA

     

    PISARSKA Bożenna

    Przewodnicząca 

    Dyrektor Oddziału Chemii Nieorganicznej Instytutu Nawozów Sztucznych
    NIEMCZYK Aleksander    Instytut Logistyki i Magazynowania - Poznań
    OBUKOWICZ Janusz Instytut Farmaceutyczny - Warszawa
    ZYBURA-SKRABALAK Maria Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania - Warszawa

    WOJTAS Piotr

    Instytut Technik Innowacyjnych EMAG - Katowice

     

     

    KOMISJE PROBLEMOWE

     

    KOMISJA INNOWACJI I WDROŻEŃ

     

    ŚCIĄŻKO Marek

    Przewodniczący               

    Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla - Zabrze
    CHMIELEWSKI Andrzej Instytut Chemii i Techniki Jądrowej - Warszawa
    DASZKIEWICZ Marek Instytut Optyki Stosowanej - Warszawa
    GÓRALCZYK Stefan Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego - Warszawa
    GROMEK Józef Instytut Tele- i Radiotechniczny - Warszawa
    KACZANOWSKI Stanisław Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP - Warszawa
    MOŻEŃSKI Cezary Instytut Nawozów Sztucznych - Puławy
    PADUCH Józef Instytut Metalurgii Żelaza - Gliwice
    WOJTAS Piotr Instytut Technik Innowacyjnych EMAG - Katowice

    WILCZYŃSKI Wiesław                           

    Instytut Elektrotechniki - Warszawa

     

    KOMISJA LEGISLACJI

     

    WYRZYKOWSKA Urszula

    Przewodnicząca

    Instytut Przemysłu Organicznego - Warszawa
    DASZKIEWICZ Marek Instytut Optyki Stosowanej - Warszawa
    KACZANOWSKI Stanisław Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP - Warszawa
    MENES Józef Instytut Chemii Przemysłowej - Warszawa
    TRACZYK Stanisław                             Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Warszawa

     

    KOMISJA NAUKI

     
    ACHMATOWICZ Selim Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych - Warszawa
    CHMIELEWSKI Andrzej Instytut Chemii i Techniki Jądrowej - Warszawa
    GROMEK Józef Instytut Tele- i Radiotechniczny - Warszawa
    KĄTCKI Jerzy Instytut Technologii Elektronowej - Warszawa
    KORADECKA Danuta Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB - Warszawa
    SOBCZAK Jerzy Instytut Odlewnictwa - Kraków
    STRYKOWSKI Władysław Instytut Technologii Drewna - Poznań
    WILCZYŃSKI Wiesław Instytut Elektrotechniki - Warszawa
    WIŚNIEWSKA–WEINERT Hanna              Instytut Obróbki Plastycznej - Poznań

     

    KOMISJA PRZEKSZTAŁCEŃ

     

    TRACZYK Stanisław

    Przewodniczący                        

    Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Warszawa
    CZAJKOWSKI Roman Instytut Maszyn Matematycznych - Warszawa
    MAMENAS Jolanta Instytut Włókiennictwa - Łódź
    PAWŁOWSKI Tadeusz Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych - Poznań
    STRYKOWSKI Władysław                   Instytut Technologii Drewna - Poznań
    WOJTAS Piotr                         Instytut Technik Innowacyjnych EMAG - Katowice

     

    KOMISJA WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

     

    WIŚNIOWSKI Witold

    Przewodniczący         

    Instytut Lotnictwa - Warszawa
    DASZKIEWICZ Marek         Instytut Optyki Stosowanej - Warszawa

     

    KOMISJA WSPÓŁPRACY Z RESORTAMI

     

    MENES Józef

    Przewodniczący

    Instytut Chemii Przemysłowej - Warszawa
    CZAJKOWSKI Roman Instytut Maszyn Matematycznych - Warszawa
    KĄTCKI Jerzy Instytut Technologii Elektronowej - Warszawa
    WIŚNIEWSKA–WEINERT Hanna Instytut Obróbki Plastycznej - Poznań
    WYRZYKOWSKA Urszula Instytut Przemysłu Organicznego - Warszawa