Select language: en pl

    Rada Główna Instytutów Badawczych VII Kadencja

     

    L.p. Nazwisko i imię NazwaIB
    1

    rafalski

    RAFALSKI Leszek Przewodniczący Instytut Badawczy Dróg i Mostów - Warszawa
    2

    dkoradecka

    KORADECKA Danuta Wiceprzewodnicząca Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB - Warszawa
    3

    smieszek

    ŚMIESZEK Zbigniew Wiceprzewodniczący Instytut Metali Nieżelaznych - Gliwice
    4

    pilarczyk

    PILARCZYK Jan Wiceprzewodniczący Instytut Spawalnictwa - Gliwice
    5

    daszkiewicz

    DASZKIEWICZ Marek Sekretarz Instytut Optyki Stosowanej - Warszawa
    6 achmatowicz ACHMATOWICZ Selim Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych - Warszawa
    7

    chmielewski

    CHMIELEWSKI Andrzej Instytut Chemii i Techniki Jądrowej - Warszawa
    8

    czajkowski

    CZAJKOWSKI Roman Instytut Maszyn Matematycznych - Warszawa
    9

    szczerek

    GAJL Olaf Ośrodek Przetwarzania Informacji OPI - Warszawa
    10

    goralczyk

    GÓRALCZYK Stefan Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego - Warszawa
    11

    gromek

    GROMEK Józef Instytut Tele- i Radiotechniczny - Warszawa
    12

    gworek

    GWOREK Barbara Instytut Ochrony Środowiska - PIB - Warszawa
    13

    kaczanowski

    KACZANOWSKI Stanisław Przemysłowy Instytut Automatyki
    i Pomiarów PIAP - Warszawa
    14

    katcki

    KĄTCKI Jerzy Instytut Technologii Elektronowej - Warszawa
    15

    mamenas

    MAMENAS Jolanta Instytut Włókiennictwa - Łódź
    16

    menes

    MENES Józef Instytut Chemii Przemysłowej - Warszawa
    17

    mozenski

    MOŻEŃSKI Cezary Instytut Nawozów Sztucznych - Puławy
    18

    nakonieczny

    NAKONIECZNY  Aleksander Instytut Mechaniki Precyzyjnej - Warszawa
    19

    paduch

    PADUCH Józef Instytut Metalurgii Żelaza - Gliwice
    20

    pawlowski

    PAWŁOWSKI Tadeusz Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych - Poznań
    21

    rutkowska-sak

    RUTKOWSKA - SAK Lidia Instytut Reumatologii - Warszawa
    22

    sobczak

    SOBCZAK Jerzy Instytut Odlewnictwa - Kraków
    23

    strykowski

    STRYKOWSKI Władysław Instytut Technologii Drewna - Poznań
    24

    sciazko

    ŚCIĄŻKO Marek Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla - Zabrze
    25

    tkaczyk

    TKACZYK Stanisław Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań - Warszawa
    26

    traczyk

    TRACZYK Stanisław Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Warszawa
    27

    wachowicz

    WACHOWICZ Jan Główny Instytut Górnictwa - Katowice
    28

    wilczynski

    WILCZYŃSKI Wiesław Instytut Elektrotechniki - Warszawa
    29

    wisniewska-weinert

    WIŚNIEWSKA–WEINERT Hanna Instytut Obróbki Plastycznej - Poznań
    30

    wisniowski

    WIŚNIOWSKI Witold Instytut Lotnictwa - Warszawa
    31

    wyrzykowska

    WYRZYKOWSKA Urszula Instytut Przemysłu Organicznego - Warszawa