Select language: en pl

  Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku  w Krakowie. Pragniemy, aby udział w Targach stał się szeroką platformą wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy wynalazcami, zapleczem naukowo-badawczym, uczelniami i innowacyjnymi firmami, a przemysłem i otoczeniem biznesu oraz instytucjami wspomagającymi i finansującymi badania i rozwój.

  Pozwoli to Państwu nawiązać nowe kontakty, procentujące zarówno w aktualnej, jak i w przyszłej działalności. Tematyka bloku konferencyjnego towarzyszącego targom służyć będzie w głównej mierze  omówieniu nowych zasad finansowania badań naukowych na rzecz innowacyjnej gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem Programu Operacyjnego „Inteligentny Rozwój”, jak również przybliżeniu przedsiębiorcom i jednostkom sfery nauki
  sposobów przygotowania się do nowego rozdania funduszy unijnych. Impreza targowa zorganizowana zostanie w nowo otwartym centrum kongresowym, nowoczesnym obiekcie w najwyższym stopniu spełniającym wymagania organizacji imprez wystawienniczo-konferencyjnych o zasięgu międzynarodowym, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w bliskiej odległości krakowskiego Starego Miasta.

  Załączniki do pobrania:
  - Oferta targów
  - Karta zgłoszeniowa
  - Załącznik 1
  - Załącznik 2

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą
   
  Fundacja na Rzecz Promocji Nauki Polskiej i Wynalazczości  
  HALLER PRO INVENTIO
  ul. Obroki 133, 40-833 Katowice,
  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  tel.: 604 919 219 (Alicja Cholewa)
  www.fundacja.haller.pl

  spwir 1