Select language: en pl

Kalendarz targów wynalazczości 2016

Międzynarodowe Targi iENA 2015


Agencja Promocyjna INVENTOR sp. z o.o. jako Oficjalny Przedstawiciel na Polskę zaprasza do wzięcia udziału w 67. Międzynarodowych Targach "Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty" iENA 2015 w Norymberdze.

Więcej…

Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG

Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku  w Krakowie. Pragniemy, aby udział w Targach stał się szeroką platformą wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy wynalazcami, zapleczem naukowo-badawczym, uczelniami i innowacyjnymi firmami, a przemysłem i otoczeniem biznesu oraz instytucjami wspomagającymi i finansującymi badania i rozwój.

Więcej…

Medale dla instytutów badawczych na Targach „Brussles Innova 2014”

15 listopada br. zakończyły się 63. Światowe Targi „BRUSSELS INNOVA 2014” poświęcone  transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego. Patronat Honorowy nad polskim pawilonem wystawienniczym objęły Ministerstwo Gospodarki oraz Rada Główna Instytutów Badawczych. Organizację udziału polskim wystawcom zapewniła firma Eurobusiness-Haller z Katowic, oficjalny  przedstawiciel Targów INNOVA na Polskę.

Więcej…

IWIS 2014 – Warszawa, iENA 214

Logo SPWiR-3

Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza na 8. Międzynarodową Warszawską Wystawę Wynalazków - "IWIS 2014" objętą patronatem RGIB oraz Targi iENA 2014. Szczegóły oferty w załącznikach:

Więcej…

European Rover Challenge 2014

kpk logo poziom

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Międzynarodowe zawody łazików marsjańskich European Rover Challenge 2014 po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Organizatorem konkursu jest Mars Society Polska. Zawody adresowane są do studentów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych. Zadaniem zespołów jest zaprojektowanie i budowa analogu łazika marsjańskiego. Wydarzenie to rozszerza na Europę znaną już formułę prestiżowych zawodów University Rover Challenge organizowanych w Stanach Zjednoczonych przez The Mars Society.

Więcej…

ViaExpert promuje instytuty badawcze

Via Ex

10. Międzynarodowa Wystawa Wynalazków „2014 TAIPEI INT’L INVENTION SHOW& TECHNOMART”

spwirStowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza do udziału w 10. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST i Targach TECHNOMART. RGIB obejmuje patronatem honorowym pawilon polski Targów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą.
Szczegóły w załącznikach:
 - Broszura informacyjna
 - Formularz zgłoszenia PL (.doc)
 - Załącznik nr 1 PL (.doc)
 - Formularz zgłoszenia ENG (.doc)
 - Załącznik nr 2 ENG (.doc)

Międzynarodowe Targi Wynalazczości – 2014 rok

Eur Hall

RGIB obejmuje patronatem honorowym w roku 2014 pawilon polski:

- 113. Edycji Międzynarodowych Targów Wynalazczości CONCOURS LÉPINE,

- 63. Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA,

- Międzynarodowych Targów Wynalazków i Nowych Produktów INPEX INVENTION SHOW,

- Międzynarodowych Targów Wynalazczości INST,

- 6. Europejskich Targów Kreatywności i Wynalazczości EUROINVENT.

Eurobusiness-Haller zaprasza również do udziału w nowych wydarzeniach wystawienniczych -  Brytyjskich Targach Wynalazczości British Invention Show oraz  Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji Tunis’innov.

- Kalendarz Targów Wynalazczości 2014

spwir 1