Select language: en pl

  Nagroda Kryształowej Brukselki 2016

  Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do zgłaszania kandydatów do Nagrody Kryształowej Brukselki 2016 w kategorii – nagroda indywidualna. Jest to wyróżnienie za indywidualne osiągnięcia dla osób szczególnie aktywnych w Programie „Horyzont 2020”.

  Więcej…

  „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki” – inauguracja cyklu konferencji regionalnych

   

  Konferencja inauguracyjna z udziałem prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej - Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyła się 29 października 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Cykl konferencji, które do końca roku odbędą się w całej Polsce, zorganizowało MNiSW we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE i Regionalnymi Punktami Kontaktowymi.

  Więcej…

  Spotkanie informacyjne dotyczące otwartego konkursu w obszarze ‘Food Security’ w programie Horyzont2020

   

  Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące otwartego konkursu w obszarze ‘Food Security’ w programie Horyzont2020.

  Spotkanie  odbędzie się 14 października br., w budynku SGGW przy ul. Rakowieckiej – co stanowi dogodny dojazd np. z dworca.

  Tematyka konkursu na 2015 rok jest bardzo interesująca z punktu widzenia polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej, dlatego w sposób szczególny zachęcam do udziału. W otwartym konkursie znajdują się również tematy badawcze związane z prawem żywnościowym, co może zainteresować Państwa Firmę.
  Agenda i rejestracja znajdują się na stronie KPK: http://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-do-2-konkursu-w-food-security-w-programie-horyzont-2020

  Swój udział potwierdziła KE, Przedstawiciele MNiSzW, ekspert oceniający wnioski w H2020.
   

  European Rover Challenge 2014

  kpk logo poziom

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że Międzynarodowe zawody łazików marsjańskich European Rover Challenge 2014 po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Organizatorem konkursu jest Mars Society Polska. Zawody adresowane są do studentów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych. Zadaniem zespołów jest zaprojektowanie i budowa analogu łazika marsjańskiego. Wydarzenie to rozszerza na Europę znaną już formułę prestiżowych zawodów University Rover Challenge organizowanych w Stanach Zjednoczonych przez The Mars Society.

  Więcej…

  IWIS 2014 – Warszawa, iENA 214

  Logo SPWiR-3

  Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza na 8. Międzynarodową Warszawską Wystawę Wynalazków - "IWIS 2014" objętą patronatem RGIB oraz Targi iENA 2014. Szczegóły oferty w załącznikach:

  Więcej…

  10 Międzynarodowa Wystawa Wynalazków INST i Targi TECHNOMART

  spwirStowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza do udziału w 10. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST i Targach TECHNOMART. RGIB obejmuje patronatem honorowym pawilon polski Targów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą.
  Szczegóły w załącznikach:
   - Broszura informacyjna
   - Formularz zgłoszenia PL (.doc)
   - Załącznik nr 1 PL (.doc)
   - Formularz zgłoszenia ENG (.doc)
   - Załącznik nr 2 ENG (.doc)

  spwir 1